• KONKURSY

NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA BOŻONARODZENIOWA

Nasz tegoroczny szkolny konkurs na " Najpiękniejszą bombkę bożonarodzeniową" cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Udział wzięli w nim zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i dzieci z przedszkola w Rytlu oraz filii w Krzyżu, Gutowcu i w Zapędowie. Łącznie jury musiało wybrać " najpiękniejsze prace" spośród 114 niezwykle oryginalnych i pomysłowych ozdób. Dzięki funduszom przeznaczonym na ten cel przez Fundację PZU udało się nam przyznać nagrody, wyróżnienia i słodkie upominki prawie połowie uczestników. Sytuacja związana z wprowadzeniem nauki zdalnej w starszych klasach uniemożliwiła wręczenie nagród podczas uroczystego apelu, jednakże nagrodzone osoby indywidualnie odebrały dyplomy, nagrody i gratulacje. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i twórczą kreatywność. Dzięki Wam w grudniu szkolny korytarz wypełniły piękne i oryginalne ozdoby, które wprowadziły w świąteczny nastrój najmłodszych uczniów naszej placówki a także wsparły świąteczny kiermasz zorganizowany przez "Naszym Dzieciom" Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Rytla i Okolic.

PRZEPISUJEMY TOLKIENA

Z okazji 130. urodzin Tolkiena uczestnicy warsztatów plastycznych wzięli udział w ogólnopolskiej akcji i zmierzyli się  z fragmentem utworu tego znakomitego twórcy, pt. "Władca Pierścieni". Przepisanie strony maszynopisu zajęło nam aż pięć kartek. Poza satysfakcją i doskonaleniem umiejętności kaligrafii, przyjemnie było odświeżyć sobie jedną z  ciekawszych lektur.

PROJEKT PLASTYCZNO - FOTOGRAFICZNY DLA DZIECI Z PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH " ZAREKLAMUJ POLSKĘ" - 11.11.2021 r.

Z okazji Święta Niepodległości uczestnicy warsztatów plastycznych a także chętni uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji promującej nasz kraj. Wykonywanie zadań stało się doskonałą okazją nie tylko do przypomnienia sobie historii naszej Ojczyzny, ale także spojrzenia na jej walory, z których możemy korzystać współcześnie. Najlepsze prace zostały nagrodzone drobnymi upominkami a także pojawiły się na wystawie na szkolnym korytarzu.

52. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie. Wysłaliśmy prawie 70 prac dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 14 lat. Poniżej kilka Waszych prac. Liczymy na pomyślne wyniki w czerwcu smiley

XXVI Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach"

Trzymamy kciuki za wszystkie prace biorące udział w konkursie i z niecierpliowścią czekamy na wyniki  yes

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Pocztówka z wakacji " - wrzesień 2021 r.

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich, którzy wykonali prace na konkurssmileysmileysmiley Oto niektóre z nich.