• Wyniki Konkursu ”Świąteczna skarbonka SKO”

• 21 grudnia 2022r.. w naszej szkole zostały ogłoszone wyniki konkursu na najpiękniejszą świąteczną skarbonkę z logo SKO. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3 SP. Wszystkie prace zostały wykonane bardzo starannie i pomysłowo. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsca:        Igor Borucki - klasa 1a

Amelia Drewek-Kobyłka – klasa 1a

Oliwia Tilsen – klasa 3b

II miejsca:       Patrycja Byczkowska – klasa 2b

Marcelina Gosieniecka – klasa 2b

Paweł Kobyłczyk - klasa 1a

III miejsca:     Dawid Dzodz - klasa 2a

Anna Galikowska – klasa 3a

Aleksandra Noga – klasa 1b

Wyróżnienia: Aleksander Gąsiorowski - klasa 1b

Alan Paszek- klasa 3b

Julian Paszek -klasa 3b

Henryk Trzebiatowski - klasa 1b

Zuzanna Wysocka - klasa 1a

Gratulujemy zwycięzcom!

Opiekun SKO – Karolina Wons

• Sukces Justyny Pestki z klasy 8b

• Praca „Turystyczno-historyczne perełki Rytla” autorstwa Justyny Pestki z klasy 8a zdobyła wyróżnienie w konkursie "GeoWycieczka. Odkryj na nowo swoją Małą Ojczyznę". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 23 listopada 2022 roku w Auli Budynku Starego BUW-u, znajdującego się w obrębie Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego, w trakcie oficjalnej gali promocyjnej Geograficzno-politycznego atlasu Polski. Justyna zorganizowała i opisała wycieczkę, zaznaczyła trasę na mapie, udokumentowała ją zdjęciami swojego autorstwa. Jej projekt wyróżniono spośród osiemdziesięciu pięciu innych prac, które napłynęły na konkurs z całej Polski. Co prawda uczennica nie uczestniczyła w gali, ale nagrody dotarły do niej, a gratulacje złożyła jej Pani Dyrektor Maria Galińska.

• APEL MIKOŁAJKOWY

• 5 grudnia w naszej szkole odbył się apel, na którym podsumowaliśmy:

• zbiórkę makulatury
            •  akcję profilaktyczną

Na koniec nastąpiło spotkanie z Mikołajem.

• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• Zbiórka elektrośmieci to projekt edukacyjny i ekologiczny, którego celem jest zachęcanie dzieci i młodzieży do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu eklektycznego i elektronicznego. W naszej szkole, w dniach od 29 do 30 listopada odbyła się zbiórka elektrośmieci, uczniowie oraz ich rodzice  przynosili uszkodzony sprzęt elektryczny i elektroniczny. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w tej wspaniałej proekologicznej zbiórce.

• ZBIÓRKA SŁODYCZY

• Do 9 grudnia trwa zbiórka słodyczy dla pensjonariuszy Hospicjum Palium.

Słodycze są zbierane w sali nr 17 w godzinach 7.30 - 8.00.

• Sukces Alana i Juliana z klasy IIIb

• Uczniowie Zespołu Szkół w Rytlu z klas I-III brali udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Moje jesienne spotkanie z przyrodą” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku. Na konkurs wpłynęło 106 prac z różnych szkół Gminy Czersk. Miło nam poinformować, że dwaj uczniowie z klasy IIIb, którzy pracowali pod kierunkiem wychowawcy Ewy Konopki zostali wyróżnieni i zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród. Alan Paszek zdobył II miejsce, a jego brat Julian Paszek III miejsce. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów.